Własna firma - pasja

Własna firma – pasja

Aktualności

Wiele osób chce pracować na siebie ? założyć własną firmę. Pytają jaką wybrać branżę? Co się teraz opłaca? Moim zdaniem nie jest najważniejsza branża jaką wybierzemy, bo trendy się zmieniają.

Własna firma – pasja

W jednym roku zarobimy na transporcie a w następnym ?na fali? będzie biuro podróży. Musimy pamiętać o cyklu koniunkturalnym.

To, że dziś zarobimy na transporcie nie oznacza, że za rok ceny frachtów nie spadną i nie będziemy dopłacać do leasingów…Moim zdaniem, najważniejsze jest aby nasz zawód był naszym hobby.

Może brzmi to banalnie, ale jeśli będziemy najlepsi w tym co robimy, to nie będzie nam straszny żaden kryzys gospodarczy. Bez różnicy czy będziemy szyć tapicerki samochodowe, produkować najlepsze przynęty wędkarskie czy stylizować fryzury.

Zasada jest prosta ? jeśli jesteś najlepszy w tym co robisz albo twój produkt jest lepszy od konkurencji to twoja firma będzie rozchwytywana! To tajemnica sukcesu ? ponad czasowa. Zapytaj siebie co jest moją pasją? W czym jestem najlepszy? I pomyśl jak na tym zarobić…

0 0 votes
Obsługa klienta
0 0 votes
Przyznawalność
0 0 votes
Szybkość
0 0 votes
Dostępność
0 0 votes
Koszty
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments