Skup samochodów

Skup samochodów Maszewo tel 887 332 665

zachodniopomorskie

Pożyczki bez BIK – Jeśli jesteś samochód i wymagasz szybkiej pożyczki – mamy dla Ciebie rozwiązanie! Pożyczymy Ci nawet 100 tys. złotych na swobodny cel, bez dokumentów potwierdzających Twoje dochody!

Skup samochodów Świdwin tel 887 332 665

Dobrym warunkiem udzielenia pożyczki jest bycie:

– maszyny rolniczej
– sprzętu pływającego lub samolotu
– samochodu
– skutera

Lombard online

Oraz uczynienie nas współwłaścicielem na etap bycia zawartej umowy pożyczkowej.

Oferujemy Ci łatwe zasady i gwarancję uczciwości. Nie oczekujemy od Ciebie zaświadczeń o zarobkach. W chwili podpisania umowy nie przestajesz być posiadaczem pojazdu, nie tracisz do niego prawa – możesz spośród niego otrzymywać, oczywiście kiedy do tej chwili. Możesz dostać dotację na dowlony projekt a bez znaczenia jest, czy jesteś samochód marki FIAT czy Mercedes, Ford czy Seat, Honda czy Volvo. Wszystko w oparciu o proste zasady, bez wglądu do BIK. Sprawdź decyzje zajmujące naszej aktywności i przekonaj się, jak łatwo uzyskać szybką gotówkę od swoich agentów.

Skup samochodów Świdwin tel 887 332 665

Jak wygląda cały proces?

1. Ubiegając się o naszą pożyczkę musisz być jednym właścicielem pojazdu wpisanym do dowodu rejestracyjnego.

2. Wypełnij odpowiedni formularz na swej stronie internetowej, patrząc w nim liczbę pożyczki i okres spłacania. Przy wycenie Twojego sprzętu może pomóc licznik wykonany przez nasz system, jaki istnieje do Twojej sile na ścianie głównej.

3. Po wypełnieniu wszelkich możliwościach w formularzu, nasz agent umówi się z Tobą w procesu kilku dni. Po akceptacji wniosku, kurier dostarczy Ci wszelkie niezbędne umowy.

4. Po podpisaniu i sprawdzeniu wszystkich dokumentów, gotówka zostanie przelana na pożądane przez Ciebie konto.
Badania i odpowiedzi

Dlaczego opłaca mi się pożyczka pod zastaw samochodu?

Dzięki zabezpieczeniu w roli samochodu jesteśmy w okresie pożyczyć Ci pełniejszą ilość pieniędzy, niż w sukcesie pożyczki na uproszczonych zasadach.

Skup samochodów Świdwin tel 887 332 665

Jakiego rodzaju sprzęt mogę zastawić?

Nasi agenci podadzą Ci pożyczki pod zastaw samochodu, skutera, motocykla oraz kolejnych sprzętów jeżdżących, pływających oraz latających. W razie pytań zetknij się z polskim agentem.

Skup samochodów Świdwin tel 887 332 665

Jakie dokumenty muszę umieć, aby dostać pożyczkę?

Nie wymagamy od Ciebie zaświadczenia o zarobkach. Jedynym dokumentem wymaganym przez nas jest wpis do dowodu rejestracyjnego jako samego właściciela i ważny przegląd techniczny.

Jakie dokumenty muszę podpisać, aby dostać pożyczkę pod zastaw samochodu?

Musisz podpisać jedynie dwa dokumenty. Istnieją wówczas : Umowa Pożyczki Ratalnej oraz Umowa Przewłaszczenia.

Co wtedy istnieje umowa przewłaszczenia?

Umowa przewłaszczenia jest ubezpieczeniem kredytu, która prowadzi, że kredytobiorca odkłada na firmę oferującą kredytu, prawo własności mebla będącego tematem zastawu. Na miary umowy przewłaszczający zatrzymuje sprzęt w bliskim posiadaniu, oraz firma pożyczkowa zezwala mu na jej bezpłatne użytkowanie. Przewłaszczający pozostaje jedynym użytkownikiem danego sprzętu, a i odpowiada za jego eksloatację, oczywiście jak osiągało więc zajęcie do tej chwili. Firma świadcząca pożyczki przestaje być właścicielem sprzętu w chwili, kiedy kredytobiorca spłaci całość zobowiązań powstających z karty pożyczkowej.

Skup samochodów Świdwin tel 887 332 665

 

Zobacz również pożyczki pod zastaw samochodu

0 0 votes
Obsługa klienta
0 0 votes
Przyznawalność
0 0 votes
Szybkość
0 0 votes
Dostępność
0 0 votes
Koszty
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments