Liposukcja, czyli odsysanie tłuszczu

Liposukcja Nakło nad Notecią

Kujawsko-Pomorskie

Liposukcja, czyli odsysanie tłuszczu – Ileż to razy widzimy w lusterko dodatkowo nie możemy się nadziwić, jako wysoce poprawiłoby się swoje ciało w ruchu ostatnich paru lat. Nagle przedstawia się, że posiadamy boczki, nadwagę (czasami nawet otyłość brzuszną) dodatkowo nie możemy się pozbyć cellulitu. Na domiar złego w środowiskach, gdzie pragnęły być kilkoro dużo ciała, natura poskąpiła nam objętości. Nie podobamy się sobie, a z czasem organizuje być jeszcze gorzej. Kiedy żadne ćwiczenia oraz diety nie pomagają, z uwagą przychodzi nam medycyna estetyczna.

Liposukcja Szubin

Liposukcja i lipoliza

Liposukcja i lipoliza to dwa różne zabiegi, które łączy wspólny cel – redukcja tkanki tłuszczowej. W tym materiale skoncentrujemy się na wczesnej z tych dwóch możliwości modelowania ciała, a szczegółowo na innowacyjnej technologii liposukcji laserowej, stosowanej przez ekspertów z kliniki Medbeauty doktora Andrzeja Kępy. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszej metod LipoLife 3G efekty sposobu są widoczne gołym okiem w dużo krótkim czasie po skończeniu pracy, a czas rekonwalescencji pacjenta zawiera się w niezbędnym minimum.
Liposukcja Szubin

Sposobowi potrafią stanowić poddawane różne części ciała. Procedury medyczne zajmujące się najogromniejszą popularnością to:

liposukcja brzucha,
redukcja boczków,
odsysanie tłuszczu z nóg i pośladków,
liposukcja ramion,
liposukcja okolic twarzy,
leczenie ginekomastii (przerostu piersi u mężczyzn).

Zabieg liposukcji laserowej

Tego standardu postępowanie medyczne popularnie nazywamy odsysaniem tłuszczu. Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu ogólnym lub miejscowym, a nad przebiegiem całej procedury czuwa anestezjolog. Po zapewnieniu pacjentowi pełnego komfortu, lekarz medycyny estetycznej wykonuje kilka 2- lub 3-milimetrowych nacięć skóry, przez które wprowadza specjalne kaniule do liposukcji.
Liposukcja Szubin

W klinice Medbeauty doktora Andrzeja Kępy klasyczny zabieg odsysania tłuszczu został zmodyfikowany w taki rodzaj, by jako dużo ułatwić pacjentowi dojście do siebie po zabiegu. Przede każdym wytwarzana jest wystarczająca liczba nacięć – zwykle wystarczą dwa. Ponadto zastosowanie nowego urządzenia LipoLife 3G pozwala na osiągnięcie maksymalnie zadowalającego efektu przy bardzo skróconym okresie rekonwalescencji pacjenta.

W współzależności od wcześniejszych ustaleń i charakteru, jaki lekarz wyznaczył wraz z pacjentem podczas wywiadu, liposukcja może żyć wypełniona miejscowo czy na wyższym obszarze. W liczbom przypadku zabiegowi poddaje się takie stron ciała, jak podbródek, boczki i kolana. środek na wysokim terenie to np. liposukcja brzucha czy ud.

Nierzadko zdarza się, że pacjenci życzą sobie, by otrzymany w kierunku zabiegu tłuszcz został następnie wszczepiony w nowym mieszkaniu ich naturalnego ciała. Z obecnej ofercie korzystają głównie kobiety, chcąc poprawić objętość swoich piersi lub pośladków. Taka strategia przynosi niemal absolutną pewność powodzenia – jak wynika z badań, 95% tkanek własnych pacjenta stanowi pełnowartościowy materiał i przyznaje się do przeszczepu.
Liposukcja Szubin

Przygotowanie do środku odsysania tłuszczu

Ponieważ liposukcja laserowa nierzadko budowana jest w znieczuleniu ogólnym, czyli pod narkozą, przygotowanie do jej stworzenia obejmuje wykonanie szeregu specjalistycznych badań laboratoryjnych. Niektóre spośród nich więc:

EKG,
morfologia z rozmazem,
lipidogram,
badanie poziomu glukozy,
badanie poziomu sodu i potasu.

Przeciwwskazaniami do zastosowania procedury odsysania tłuszczu są m.in.:

ogólny zły stan zdrowia,
ciąża oraz jedzenie piersią,
cukrzyca,
padaczka,
stwardnienie rozsiane.

Istnieje dużo więcej czynników wykluczających zastosowanie u pacjenta tego standardu zabiegu medycyny estetycznej. W sukcesach, gdy liposukcja stanowi metodę zbyt inwazyjną dla poszczególnej osoby, niekiedy podaje się lipolizę.

Liposukcja Szubin

zobacz również Liposukcja, czyli odsysanie tłuszczu

0 0 votes
Obsługa klienta
0 0 votes
Przyznawalność
0 0 votes
Szybkość
0 0 votes
Dostępność
0 0 votes
Koszty
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments