meble ze skóry, meble skórzane, meble

Jak pielęgnować skórzane meble?

Aktualności

Meble ze skóry zawsze będą stylowe, a także wyjątkowo atrakcyjne. Aby służyły nam na lata musimy o nie w odpowiedni sposób zadbać. Jak wobec tego o nie zadbać?

Jak pielęgnować skórzane meble?

Jak tylko kupimy i przetransportujemy skrórzany mebel do domu, należy go pokryć specjalistycznym środkiem ochronnym, mającym na celu uniemożliwienie przenikania brudu w skórę.

Skórzane meble powinniśmy ustawić w pokoju w dalekiej odległości od grzejników, a także w miejscu, do którego nie dochodzą promienie słoneczne.

meble ze skóry, meble skórzane, meble
meble ze skóry, meble skórzane, meble

Dzięki temu nie doprowadzimy do przesuszania. Skórzane meble trzeba stale czyścić.

Codziennie musimy ściągać z nich kurz miękką szmatką, najlepiej z mikrofazy. Co jakiś czas, np co kilka miesięcy należy precyzyjnie wyczyścić nasze skórzane meble przy pomocy środków przeznaczonych do czyszczenia skórzanych mebli.

Zobacz  też rejestracja numeru prepaid online

Po dokładnym czyszczeniu, znowu należy nanieść na skórę preparat konserwujący. Nie kupuj produktów podejrzanego pochodzenia, bądź takich, które nie są przeznaczone do skóry, albowiem w ich kompozycji mogą znajdować się rozpuszczalniki, które zniszczą jej lico.

Gdy skóra ulegnie zadrapaniu, rozdarciu bądź poplamieniu, którego nie jesteśmy w stanie sami usunąć, warto zasięgnąć pomocy w profesjonalnej firmie, która uczyni, że nasz mebel ze skóry będzie wyglądał jak nowy.

Zobacz również Tanie tablety

0 0 votes
Obsługa klienta
0 0 votes
Przyznawalność
0 0 votes
Szybkość
0 0 votes
Dostępność
0 0 votes
Koszty
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments