tel. 70 34 03 016 HapiPożyczki telefon

pożyczki

Sektor pozabankowych pożyczek internetowych rozwija się bardzo szybko i cały czas słyszymy o pojawiających się nowych ofertach i produktach. Jednym z takich oferentów z bardzo ciekawą propozycją jest firma HapiPożyczki.


W HapiPożyczki pożyczki są udzielane aż do 15000 zł ze spłatą w wygodnych miesięcznych ratach. Kiedy zabraknie pieniędzy i potrzebne jest szybkie wsparcie finansowe, te błyskawiczne pożyczki internetowe zapewniają szybki dostęp do środków bez zbędnych formalności.

HapiPożyczki opinie

Pożyczki z HapiPożyczki cieszą się pozytywnymi opiniami, ponieważ firma oferuję produkt klasy premium i gwarantuje najwyższy standard usług. Pożyczka HapiPożyczki jest dostępna w wysokości od 800 zł do 15000 zł na okres od 3 do 36 miesięcy z możliwością odroczenia spłaty raty. Firma cały czas pozyskuje nowych klientów, którzy pozytywnie wypowiadają się na temat na jej temat w internecie, publikując swoje opinie o firmie i produkcie. Firma cieszy się uznaniem i powodzeniem, gdyż klienci doceniają wysokie kwoty pożyczek oraz możliwość rozłożenia spłaty na dogodne miesięczne raty. Sprawia to, że można zaplanować nie tylko większe przedsięwzięcia, ale również zyskać niewielką i szybką pomoc w przypadku chwilowego braku gotówki. Elastyczność tej oferty gwarantuję to, że może ona zaspokoić oczekiwania wielu, nawet bardzo wymagających klientów niezależnie od ich potrzeb.

Opis oferty HapiPożyczki

Firma działa na rynku pożyczek internetowych od 2014 roku, zdobywając przez ten czas niemałe grono zadowolonych klientów. Marka należy do International Personal Finance, która to firma znana jest w Polsce szerzej jako Provident. W odpowiedzi na sukces chwilówek powołana została marka HapiPożyczki, która zajmuje się udzielaniem pożyczek tak samo szybkich, ale w znacznie wyższych kwotach, a przede wszystkim ze spłatą na raty. Cały proces brania pożyczki odbywa się całkowicie internetowo z wykorzystaniem przejrzystego serwisu, na którym na klienta czeka prosty do wypełnienia wniosek o przyznanie finansowania.

Kto może skorzystać z oferty

Pożyczka HapiPożyczki jest skierowana do obywateli Polski mających ukończone 18 lat posiadających dowód osobisty, numer PESEL, własny telefon komórkowy i konto bankowe. Firma nie określa górnego wieku pożyczkobiorców, dlatego też z oferty mogą skorzystać również osoby w podeszłym wieku. Co ciekawe pożyczkodawca dopuszcza możliwość skorzystania z finansowania nawet w trakcie spłaty poprzedniego. Pożyczkobiorca o ile ma zdolność kredytową to w trakcie spłaty poprzedniego zobowiązania, może zaciągnąć z powodzeniem kolejne.
Możliwości uzyskania pożyczki nie przekreśla wpis w rejestrze dłużników. Firma sprawdza rejestry dłużników takie jak BIK, BIG, czy KRD jednakże do każdego klienta i sprawy podchodzi w indywidualny sposób, badając bieżące możliwości spłaty przez klienta, a nie jego przeszłość finansową i kredytową.

Dodatkowe atuty oferty

W HapiPożyczki nie ma standardowych umów papierowych. Kiedy chcemy ubiegać się o pożyczkę, musimy zarejestrować się na stronie firmy i wypełnić wniosek. Kiedy po pozytywnej decyzji kredytowej zalogujemy się do swojego panelu, będzie tam dostępna umowa w formie elektronicznej.
Ponadto firma udostępnia tak zwane wakacje od raty. Stąd, kiedy pojawi się jakikolwiek problem z uregulowaniem bieżącej rady, trzeba jak najszybciej skontaktować się z firmą przed upłynięciem terminu jej płatności. Datę spłaty raty można bowiem przesunąć, ponieważ pożyczkodawca zapewnia możliwość skorzystania z opcji odroczenia płatności. Jednak móc z tego skorzystać musimy mieć spłacone minimum 3 raty i zgłosić chęć odroczenia co najmniej 3 dni przed terminem płatności raty.

Masz pytania? Telefon, e-mail, formularz kontaktowy są do twojej dyspozycji

Wszelkie pytania co do oferty, warunków finansowania i umowy, czy też z zakresu obsługi po sprzedażowej można kierować telefonicznie do konsultantów Biura Obsługi Klienta. Na stronie internetowej pożyczkodawcy w zakładce kontakt jest udostępniony telefon na infolinię do działu sprzedaży oraz Biura Obsługi Klienta. Telefon możemy wykonać od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 20, a w soboty od 9 do 17 i uzyskać odpowiedzi na nurtujące nas pytania. Poza tym firma udostępnia adres poczty elektronicznej bok@hapipozyczki. pl oraz wygodny formularz kontaktowy, z których również możemy skorzystać. Przed wykonaniem telefonu, czy skorzystaniem z formularza kontaktowego warto jednak najpierw sprawdzić na stronie www firmy zakładkę najczęściej zadawanych pytań, gdzie znajdziemy szereg odpowiedzi na nie.

0 0 votes
Obsługa klienta
0 0 votes
Przyznawalność
0 0 votes
Szybkość
0 0 votes
Dostępność
0 0 votes
Koszty
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments